Hakkımızda

Karttime Kart ve Bilişim Teknolojileri başarı ile dolu 15 yılı geride bırakmaktadır. Bünyemizde bulunan dünya standartlarına uygun RFID akıllı kart, plastik kart sistemleri ve boyun askı ipi rfid akıllı kart üretimi parkuru ile müşterilerimize kaliteli, hızlı ve daha ekonomik üretim imkanı sunuyoruz, Türkiye´nin her noktasına söz verdiğimiz tarihte ürün teslimatını sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınız için yaka isimliği üretimi yapıyoruz. Personel tarafından kullanılan şık yaka isimliği modellerini kaliteli malzemeler ile üretiyoruz. Yaka isimlik modelleri logonuza ve kurumsal renklerinize göre özenle seçilip işleme alınmaktadır.

Vizyon
Vizyonumuz, plastik kart ve yaka isimliği üretimi sektöründe farklılık oluşturacak yeni teknolojiler üreterek bir dünya markası olmak.

Misyon
Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, kaliteli ürünleri, sorumluluk bilincine ve yüksek motivasyona sahip uzman personelimiz ile, gelişmiş makine parkı ve otomasyon sistemimizi kullanarak müşterilerimizin hizmetine sunmak.

 

 

Yaka İsimliği Üretici